Kiedy przygotowujemy wyprawkę dla naszego maluszka nie możemy zapomnieć o zakupie, co najmniej jednego kocyka dziecięcego. Producenci prześcigają się w wymyślaniu wzorów i kolorów. Bez trudu znajdziemy taki, który będzie pasować do wystroju pokoju czy wózka.

Warto zainteresować się również licznymi kocykami dziecięcymi dostępnymi w komplecie z kołderką i poduszką do łóżeczka. W ten sposób wszystkie wzory będą do siebie pasować. Jednak wybierając kocyk dziecięcy musimy wziąć pod uwagę kilka niezbędnych cech.

Nie tylko ładny, ale i praktyczne

Jak wszystkie rzeczy dla dzieci, kocyki dziecięce powinny być jednocześnie ładne i praktyczne. Dzieci lubią się brudzić, więc przed zakupem, dobrze jest sprawdzić, czy dany kocyk można prać w pralce. Pozwoli nam to uniknąć, częstych wymian na nowy. Dobrze również jest zwrócić uwagę czy kocyk jest ciepły, ale jednocześnie po złożeniu nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Torba młodych rodziców musi pomieścić bardzo wiele rzeczy. Kocyk jest nieodłącznym elementem jej wyposażenia. Dlatego ważne jest by nie zajmował zbyt wiele miejsca, ale jednocześnie spełniał swoje funkcje. Dobre kocyki dziecięce powinny być również miękkie i wykonane z naturalnych materiałów. Pozwoli to uniknąć alergii i podrażnień, które martwią wielu rodziców.

Kocyk dziecięcy- prezent idealny

Jeśli to nie ty jesteś mamą albo tatą, ale wybierasz się z wizytą do znajomych, którym ostatnio urodziło się dziecko i nie wiesz, co kupić, kocyk dziecięcy będzie strzałem w dziesiątkę. Każdy rodzic przyzna, że kocyków nigdy dość. Są niezbędne praktycznie przez cały dzień. Zabiera się je na spacer, przydają się podczas zabawy, otula się nimi dziecko do snu i po kąpieli. Niestety lubią się brudzić, muszą być często prane. Więc nawet, jeśli rodzice mają już kilka kocyków na pewno ucieszą się z kolejnego. Wystarczy wybrać uniwersalny wzór w ciepłych pastelowych kolorach i można wybierać się z wizytą. Jeśli chcemy być bardziej oryginalni można kupić kocyk dziecięcy ozdobiony ciekawym haftem. Wybór jest naprawdę nieograniczony.

Write Your Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij